Reklam
Haberler

Online Buluşmalar’ın ilk konukları, İl Genel Meclisi Üyeleri

Keşan gazetecilerinin sorularını soracakları ve misafirlerinin yanıtlayacağı ‘Online Buluşmalar’ bugün başlıyor. Canlı olarak yayınlanacak programın ilk konukları İl Genel Meclisi üyeleri olacak.

Keşan’da 2018 yılının Ekim ayında yayın hayatına başlayan yeni nesil yayıncı kuruluşu Kesanonline, Keşan’ın seçilmiş siyasilerinin basın ile buluşacağı bir dizi program için start verdi. Özel haberleri, video röportajları, canlı yayınları, sokak röportajları, özgün içerikleri ve tarafsızlık ilkesi ile 2 yılda önemli bir mesafe kat eden Kesanonline.com, bu kez Keşan ve bölgenin basın mensupları ile Keşan’ın siyasilerinin bir araya gelecekleri yapıma imza atıyor.

“Online Buluşmalar” adını taşıyan ve soru-cevap konseptinde gerçekleştirilecek program dizisi, Aralık ayı ortalarına kadar haftada bir yayın olmak üzere devam edecek. Her hafta Çarşamba günü, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek ve saat 11:00′de başlayacak programlar, Kesanonline.com‘un  Facebook ve Youtube hesaplarından canlı yayınlanacak.

Programın ilk konukları İl Genel Meclisi Üyeleri olacak, Edirne İl Genel Meclisi’nin CHP’li üyeleri; Sezgin Gündoğdu, Erdinç Can ve Erdoğan Gümülcineli ile AK Parti’li üyeler Halil Bayazıt ve İsmail Keleş‘in basının karşısına geçerek canlı yayında onların sorularını cevaplandıracak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu