Haberler

Oğuz Berkay Fidan ve Ergin Kılıkçıer’den “Bocuk Gecesi”ne davet

Keşanlı Pop Müzik Sanatçısı Oğuz Berkay Fidan ve Keşanlı Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Ergin Kılıkçıer, Keşan’ın Çamlıca Köyü’nde nesilden nesile aktarılarak devam eden bir Balkan geleneği olan “Bocuk Gecesi”ne; bu geleneği merak eden, heyecanı ve eğlencesiyle güzel bir akşamı yaşamak isteyen herkesi davet etti.
Gecede her iki sanatçı da korku konseptiyle hazırlanan kostümleriyle sahne alacak.
Geleneğe uygun olarak her yıl kış mevsimin en soğuk günlerinde planlanmaya çalışılan “Bocuk Gecesi”nin tarihi bu yıl 18 Ocak 2020 Cumartesi olarak belirlenmişti.
Müzik ve sahne sanatlarının örneklerinin sergileneceği, çeşitli ikramların sunulacağı ve hazırlanan kostümlerle korku temasının en yoğun şekilde hissedileceği gecede, sanatçıların gelecek misafirlerden bir de isteği var: “Kalın giyinin”..
SANATÇI DAYANIŞMASINA GÜZEL BİR ÖRNEK
Sahne öncesi Keşan’da basın mensuplarıyla bir araya gelen Fidan ve Kılıkçıer, devam eden çalışmalarından, projelerinden ve hayallerinden bahsetti.. Basın önünde oldukça sıcak ve samimi tavırlar sergileyen ve dayanışma içinde olduklarını gözlenen Fidan ve Kılıkçıer‘in bir birlerine sundukları teklifler de dikkati çekti.
Oğuz Berkay Fidan, Kılıkçıer‘e “Bocuk Gecesi’nin bir filmini yapalım” derken, Ergin Kılıkçıer‘in de Fidan‘a, “Ben, senin bir klibinde oynamak istiyorum” demesi takdirle karşılandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu