Haberler

Muhtar Adayı Dağ, yarın Y.Mahalle’de tanıtım standı açacak

Muhtar Adayı İbrahim Dağ, “Mahallemiz daima ilklerle ve yeniliklerle anılacak.”

Dağ, yarın kurulacak Yeni Mahalle Semt Pazarı’nda stant açarak mahalle sakinleriyle buluşacak.

Her hafta Çarşamba günleri kurulan Yeni Mahalle Semt Pazar’ında yarın stant açacağını belirten Dağ, “Birçok ilk ve yeniliği bir araya getirerek standa uğrayacak vatandaşlarımıza sunacağız.” dedi. Yarın saat 15:00 ile 17:00 arasında semt pazarında olacaklarını kaydeden Dağ, şunları söyledi: “Yeni yıl mesajımda da dile getirdiğim gibi, “Yeni Yılınız Yeniliklerle Dolu Bir Yıl Olsun” temennimi bir kez daha tekrar ediyor, yeniliklerin ilkini, Yeni Mahalle sakinlerim ve seçmenlerimle paylaşmak istiyorum. Standımızda mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek Yeni Mahalleyi konuşmak istiyorum. İkramlarımız ve sürprizlerimizle renklenecek atmosferde, biz mahalle sakinlerimizi onlar da bizi daha yakından tanısın istiyorum.”

İbrahim Dağ, standında kendi seslendirdiği müzikleri kullanacak

1993 yılının imkanlarıyla kayıt edilen ve kendi sesinden yorumladığı müzikleri de ilk defa dinleteceğini vurgulayan Dağ, “Müzik benim hayatımın önemli bir kısmında severek yaptığım bir uğraş oldu. Bu kayıtlar o günün ortamında ve imkanlarıyla elde edilen amatör seslendirmeler. Duygusu ile, müziği ile, ekibi ile benim için son derece önemli. Bunları, biraz nostalji biraz da renk olması amacıyla ve de ayrı bir heyecanla paylaşacağım. Ayrıca, sosyal medyada yoğun ilgi gören tanıtım görsellerimizin ses kayıtlarını da mahalle sakinlerimizle birlikte dinleyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Dağ, “Elinizin altında olacak, çantanızda hatta cebinizde taşıyacaksınız”

İbrahim Dağ, stantta gelecek mahalle sakinleri ve vatandaşlar için güne özel hazırlattığı ve “ilk” olma niteliği taşıyan bir hediye olduğunu da bildirerek, “Keşan başta olmak üzere birçok ilçe, belde, köy ve mahallede uygulanmadı. Her an elinizin altında olacak, çantanızda hatta cebinizde taşıyacağınız özel bir hediyemizi de yarın vatandaşlarımıza takdim edeceğiz. Kendimize düstur edindiğimiz yanlarımız ve Yeni Mahalle’yi çok daha güzel bir mahalle yapacak yönlerimizle hizmete talibiz. Yeni Mahalle Muhtar Adayı’nı tanısın ve takipte kalsın.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu