Haberler

Mehmet Özcan, personeliyle vedalaştı

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, görev süresinin dolması nedeniyle 29 Mart 2019 Cuma günü personeliyle vedalaştı.

Belediyeye bağlı müdürlükleri gezerek personeliyle vedalaşan Başkan Özcan, “Keşan için hep birlikte çok güzel işler başardık. Keşan için gerekli ve büyük yatırımların altından gururla kalkıyoruz. Çalışmalarımızda verdiğiniz destekler nedeniyle çok teşekkür ediyorum. İstemeden veya bilmeden kırdığımız arkadaşlarımız varsa haklarını helal etsinler. Ben sizlerden memnunun, inşallah sizler de benden memnunsunuzdur.” dedi.
özcan veda
Personelde haklarını helal ettiğini belirterek Başkan Özcan’a bundan sonraki yaşamında başarılar diledi.
Personel, birim ziyaretlerinin ardından Keşan Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda Başkan Özcan’a sürpriz bir veda partisi düzenledi
Burada konuşan Özcan, “Çok değerli çalışma arkadaşlarım hepiniz hoşgeldiniz. Bu kompleksin dışındaki tüm birimleri de dolaştım. Çalışanların hemen hemen %90’ı bizim dönemimizde kadroya dahil edilmiş. 15 sene de belediyeyi çok büyük noktalara getirdik. Benim gözüm arkada değil. Büyük bir umut ordusu ve ekmek ordusu yaratmışık. Bundan sonra yine Keşan?da bir Mehmet amcanız, bir Mehmet ağbiniz olarak Allah izin verdiği sürece yaşayacağız. Belki biraz hekimlik yaparım mesleğimi devam ettiririm. Ama bu 15 yılda gözüm arkada değil, gururla onurla tek başıma sokakta gezecek şekilde gönül ferahlığı ile sizlerden ayrılıyorum. Her şeyin bir sonu var. Benden sonra gelecek olanlara da, tabi gönlümde olan partimin adayı kazansın.

Onlara da 3 dönem görev yapmak ve iyi şeyler yapmak kısmet etsin. Görevim süresince korkmadan çekinmeden yer altına girdim ve Keşan’ın altyapısını bitirdim. Keşan’a en son hediyemiz de doğal gaz oldu. Keşan Belediyesi’nin ne kadar büyük bir aile olduğunu bugün bir kez daha gördüm. Şu anda başka ülkelerde görüp özendiğim meclis salonunda sizlerle konuşuyorum. Daha önceki büyüklerimizde eski belediye binasını yaptıklarına şükrettiler ama o zamanki personel sayısı bugünün üçte biri kadardı. Benden sonraki belediye başkanına da böyle güzel bir belediye kompleksi bırakıyorum. Trakya’nın hiçbir belediyesin de olmayan bir bina. 1000 araçlık otoparkımız var. Daha da hazırladığımız projelerimiz var. Gelecek olan arkadaşa vereceğiz. Mantıklı olmayan hiçbir projeyi düşünmüyorum. İnşallah gelecek arkadaşlarımız da Keşan’ın üstüne taş üstüne taş koyarlar. Bıraktığımız yerden daha iyi hizmet ederler. Bazılarınızla 15 yıl çalıştım, bazılarınızla daha az çalıştım. Hepinize en içten dileklerimle sağlıklı sıhhatli uzun bir ömür geçirmenizi diliyorum. Allah hiç birinize acılar yaşatmasın. Elimde bir imkanım varsa ola ki derdiniz olur, her zaman yanınızda olduğumu bilin. Hepinize hakkımı helal ediyorum sizden de helallik istiyorum? şeklinde konuştu.
Özcan?ın helallik istemesine karşı tüm personel “Bizim de hakkımız helal olsun başkanım” diyerek cevap verirken duygusal anlar yaşandı. Özcan ve personelden bazılarının gözyaşı döktüğü gözlendi.özcan veda

Toplantının ve konuşmanın sonunda tüm personelin katılımıyla alınan hediyeyi ve çiçek takdim edildi. Hediye haricinde personel Başkan Özcan adına LÖSEV’e de bağışta bulunulduğu dekont da Başkan Özcan’a takdim edildi.
özcan veda

özcan veda

özcan veda

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu