Genel

Meclis Üyesi Çekiç’ten Belediye’ye “Parkomatı derhal kapatın” çağrısı

AK Partili meclis üyesi Müslim Çekiç, parkomat görevlilerinin belediye bünyesine alınmana yönelik açık çağrıda bulundu. “Yok öyle birine analık, birine babalık!” çağrısı çok sayıda beğeni topladı.

AK Parti Keşan Belediye Meclisi Müslim Çekiç, Keşan Kent Hizmetleri Şirketi’ne bağlı parkomat görevlilerinin Keşan Belediyesi bünyesine katılması için çağrıda bulundu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Çeki., “Belediyeye açık çağrımdır” diyerek, “Derhal parkomat şirketi kapatılıp, orada çalışan arkadaşlarımız belediye bünyesine dahil edilmelidir. Yok öyle birine analık, birine babalık! Emekçi kardeşlerimin her daim yanındayım” sözleriyle talebini dile getirdi.
Aynı zamanda çağrısında “Biz biriz beraberiz. Bu kardeşiniz elinden geldiğince her daim sizin yanınızda sorunu çözmüş bulunmaktayız. Gereken yapılıp kimsenin diğerlerinden farklı pozitif ayrımcılık yapılmasına dur dedik; deriz. Evelallah alınacaksa tüm kardeşlerimiz kadroya alınmalıdır.” diyerek devam eden Çekiç’in bu paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu