Genel

Kılıç’ın “Emek hırsızlığı yapıyorsunuz” eleştirisine Mercanoğlu cevap verdi: “Bizim hizmetlerimiz ortada”

Geçtiğimiz günlerde Sultaniçe Köyü’nde yapımı planlanan köprü ile ilgili sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulunan AK Parti Enez İlçe Başkanı Ali Mercanoğlu, CHP’li İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kılıç’ın açıklamalarına cevap verdi. CHP’li üyelerin ceviz kabuğunu doldurmayacak bir konu ile kamuoyunu meşgul ettiğini aktaran Mercanoğlu, “Biz paylaşımlarımızda emeği geçen herkese teşekkür ettik ! Siz herkes dediğimiz halde kendinizi ayrı tutmuşsanız bu sizin probleminiz. Tekrar emeği geçen, zerre kadar katkısı olan herkesten Allah razı olsun. Biz bundan gocunmayız. Sizlerin de boş işlerle uğraşmamanızı, ve milletimizin önüne, AK Parti gibi hizmetlerinizle çıkmanızı temenni ederiz.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Sultaniçe Köyü’nde yapımı planlanan köprü ile ilgili sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulunmuş olduklarını dile getiren AK Parti Enez İlçe Başkanı Ali Mercanoğlu, CHP’li İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kılıç’ın açıklamalarının nezaketten yoksun bir siyaset olduğunu söyledi.
CHP’li üyelerin ceviz kabuğunu doldurmayacak bir konu ile kamuoyunu meşgul ettiğini aktaran Mercanoğlu, “Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kamuoyunu böyle boş işlerle uğraştırmak kendilerinin işi. Keşke hizmetleri ile ön plana çıkmaya çalışsalardı. Ama maalesef böyle bir dertleri yok, sevdaları yok, becerileri hiç yok. Kişi kendinden bilir işi. Maalesef canları böyle algılamak istemiş.” Dedi.
“Bizim desteğimizi başta Enez halkı olmak üzere herkes iyi bilir”
AK Parti’nin yaptığı hizmetlerin her zaman ortada olduğunu ifade eden Mercanoğlu, “Bir kere bu paylaşımda böyle bir kasıt yok. Böyle bir şeye gerekte yok. Çünkü bizim hizmetlerimiz ortada. Kafamızdan iş uydurmaya ihtiyacımız yok. Gözümüzü hangi yöne çevirsek, Ak Parti’nin hizmetlerini görürüz. Bizim böyle bir gereksiz çıkar doğrultusunda paylaşım yapmaya çalışmayacağımızı cümle alem bilir. Konu bu milletin ve memleketin menfaatine ise, bizim desteğimizi başta Enez halkı olmak üzere herkes iyi bilir. Lakin aldığımız bilgi bu doğrultuda idi. Ki toplantı gününe ait ses ve görüntü kayıtlarına istenildiği takdirde bakılabilir. Acziyet göstergesi ne diyelim…” şeklinde konuştu.
“Biz paylaşımlarımızda emeği geçen herkese teşekkür ettik !”
Sonuç olarak Sultaniçe Köprüsü’nün er ya da geç yapılacağını söyleyen Mercanoğlu, “Ve bunda da Milletvekilimiz Fatma Aksal’ın ve İl Başkanımız Belgin İba’nın katkısı ve desteği inkar edilemez. Ki kendilerinin köy ziyaretlerinde de bu konu dile getirildi ve biz buna şahit olduk. Biz paylaşımlarımızda emeği geçen herkese teşekkür ettik ! Devletin tüm yetkililerine, muhtarından il genel meclis üyesine teşekkür ederiz. Sizin katkınız olduysa size de teşekkür ederiz. Siz herkes dediğimiz halde kendinizi ayrı tutmuşsanız bu sizin probleminiz. Tekrar emeği geçen, zerre kadar katkısı olan herkesten Allah razı olsun. Biz bundan gocunmayız. Sizlerin de boş işlerle uğraşmamanızı, ve milletimizin önüne, Ak Parti gibi hizmetlerinizle çıkmanızı temenni ederiz.” Dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu