Haberler

Keşanspor, “en uzun gece”de taraftarları ile buluştu

Yeni yönetim ve yeni kadrosu ile uzun bir aradan sonra geri dönen Keşanspor Kulübü, 21 Aralık 2019 Cumartesi akşamı düzenlenen dayanışma yemeği ile “buradayız” dedi.
Yemeğe, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, klarnet virtüozü Serkan Çağrı, Keşanspor oyuncuları, Keşanlı iş insanları, kulübün eski ve yeni yöneticileri ile Keşanlı taraftarlar katıldı.

Gecenin açılışında söz alan Helvacıoğlu, Keşanspor için oluşturulan birlik ve beraberlik için herkese teşekkür ettikten sonra şunları kaydetti: “Bir şehir markalarıyla, kültürüyle değerlenir. Bunların arasında da spor vardır. Bizim de bir Keşanpor’umuz vardı ama mola verdi. Şimdi efsane geri döndü. Bu efsanenin şehirle bütünleşmesi gerekiyor. Herkesin bu Keşanspor’a ihtiyacı vardı. Keşanspor’u tekrar hayata döndüren, liglere ve başarılara götürecek olan yönetim kurulunu ben kalben takdir ediyor, teşekkür ediyorum”

Helvacıoğlu’nun ardından söz alan Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, dayanışma yemeğine katılan herkese desteklerinden dolayı teşekkür ettikten sonra şunları söyledi, “Keşanspor kültürünün ne olduğunu gösterme anlamında bence zor bir sınavı bu gece geçtik. Bundan sonrası biraz da sahada, orada mücadele edecek kardeşlerimize güveniyoruz, biz Keşan’a güveniyoruz. Siz de bize güvenirseniz çok güzel işler çıkacak” dedi.

Konuşmaların ardından, Grup A20 ve Çağdaş Kolukısa tarafından hazırlanan Keşanspor marşı davetlilerin beğenisine sunuldu. Salonda bulunanlar ise ellerine aldıkları Keşanspor bayraklarını sallayarak tempo tutup, marşa eşlik ettiler.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu