Genel

Keşanlı genç popçu Oğuz Berkay Fidan’ın yeni şarkısı “Seviyorum Hatayı” çıktı

Popüler müzikte tarzı, sesi ve yorumuyla dikkat çeken Keşanlı genç müzisyen Oğuz Berkay Fidan‘ın yeni şarkısı “Seviyorum Hatayı” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

20 Kasım 2020 Cuma günü OBF Music etiketiyle bağımsız yayınlanan şarkının sözü, müziği, düzenleme ve mix-masteringi Oğuz Berkay Fidan imzasını taşıyor.
Yönetmenliğini Batuhan Kurt ile birlikte yapan Oğuz Berkay Fidan‘ın “Seviyorum Hatayı” isimli sıngle çalışmasının video klibi, sanatçının YouTube kanalından izlenebiliyor.


Müzik kariyerinde emin ve sağlam adımlarla ilerleyen Oğuz Berkay Fidan‘ın  yeni şarkısı müzikseverlerden de tam not aldı.
Slow ritimlerin yön verdiği şarkı için Oğuz Berkay Fidan şunları söylüyor:

“Bu bir başucu şarkısı.. bizi düşündürüp, farkındalığımızı arttıracak bir şarkı. Bu şarkıyı yazarken kendimize karşı verdiğimiz iç savaşı düşündüm. Herkes hata yapar ve tekrar hata yapmaktan çekinir. Ama insanız ve hata yapmaya meyilliyiz. Anlaşılmadığımızı düşündüğümüz zamanlar olmuştur. Biri bizi anlasın diye bekleriz. Bu şarkının sözlerini de kendini kaybetmiş, kendini arayan ve anlamaya çalışan birinin sözleri olarak düşünebilirsiniz”

“Seviyorum Hatayı” şarkı sözleri;

Benim için mi geldin, yoksa gönül törpüsü mü adın?
Kendimi bile bile, hayatı göre göre
Yeniden mi isteye isteye aynı yanlışa yürüyorum?
Görmek istemiyorum, kör olmak istiyorum.
Aaah, aahh
Anlamıyorum kendimi bir de anlayan çıksa
Ben böyle varım ama yokum aynı zamanda
Yanlışa dur diyemiyorum sonu hazin olsa bile
Galiba seviyorum hatayı, hata benim olmasa bile.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu