GenelKeşan

Keşan’a yapılacak 293 adet TOKİ konutu ihalesi gerçekleştirildi

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan’a yapılması planlanan TOKİ Konutları ile ilgili ihalenin gerçekleştirildiğini bildirdi.

Kılınç, Keşan’da yapılması planlanan “293 adet TOKİ Konutu ve 10 adet Dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi İhalesi”nin gerçekleştirildiğini belirterek, “İhaleye 10 adet istekli firmamız girmiştir. İhalemiz sonuçlandığında yer teslimi yapılacaktır ve yer tesliminden itibaren 400 gün içerisinde yapım işi gerçekleştirilecektir. Keşan’ımızda vatandaşlarımıza verdiğimiz her sözü yerine getirmenin gururunu bugün bir kez daha yaşadık. Devletimiz ve hükümetimiz bugün gerçekleştirdiği ihale ile bir kez daha yanımızda olduklarını bizlere gösterdi.” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Kılınç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“Toplu konutlarımızdan, sanayiye, tarım sektöründen, kültürel etkinliklerimize, gençlerimizden yaşlılarımıza ilçemizin bütün vatandaşlarının refah içerisinde yaşaması bizim en büyük hedefimizdir. Cumhurbaşkanımızın verdiği talimatlar doğrultusunda bizlerde Keşan’ımıza en güzel hizmetleri getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TOKİ konutlarımız hak sahiplerimize ve Keşan’ımıza hayırlı, uğurlu olsun. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza, TOKİ Başkanlığımıza, Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal’a, İl Başkanımıza, Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na ve AK Parti ailemize emeği geçen herkese desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunarız.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu