Genel

Keşan Ziraat Odası seçimlerini Başkan Hasan Şen kazandı

Keşan Ziraat Odası’nın olağan genel kurul toplantısı bugün gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Hasan Şen önderliğindeki Sarı Listesi ile bir önceki başkan Rıfat Mangır‘ın Beyaz Listesinin yarıştığı seçimlerde, 64 delegenin 35 oyunu alan Hasan Şen’in Sarı Listesi kazandı.

Genel kurul Keşan Belediyesi Selim Sesler Tiyatro ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Saat 11.00’de başlayan genel kurulda, Divan Başkanlığı’na Keşan Muhtarlar Derneği Abdullah Kemik getirildi. Gündem maddelerinin görüşüldüğü kurulda daha sonra seçime geçildi.

Seçimde, mevcut Başkan Hasan Şen önderliğindeki Sarı Listesi ile eski başkan Rıfat Mangır önderliğindeki Beyaz Liste yarıştı. Saat 12.00’de başlayan seçimde 64 delegenin tamamı oy kullandı ve tüm delegelerin oylama işlemlerinin tamamlanmasının ardından sandık açıldı.

Seçimde Hasan Şen’in Sarı Listesi 35 oy alırken, Rıfat Mangır’ın Beyaz Listesi ise 29 oy da kaldı. Seçimi mevcut başkan Hasan Şen kazandı. Seçimi kazanan Şen, “Ben delegelere güveniyorum. Bana bu güveni veren de onlardı. Onarın güvenlerini kesinlikle boşa çıkarmayacağım. Çiftçi için varım. Bu işe yeni başlamadık. 1988 yılından beri delegeyim. Herkes için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi

Keşan Ziraat Odası Meclisi şu isimlerden oluştu:

Hasan ŞenTurgay DenizSedat YoluçMurat PazarlıHalit BaşakNecdet ÇakmakHasan TuncaSalih GülfidanHüseyin AktaşMuhammer GizlenYücel EkerMustafa KarakaşYılmaz YavuzEngin BaşdümenBilgin EserHüseyin Önelİsmail ÇalışkanAli Osman ÖzcanMetin ÖzdemirRecep KenarNizam Kuş.

,

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu