Asayiş

Keşan polisi hırsızlara göz açtırmıyor

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık suçlularını yakalamaya devam ediyor. Son olarak soruşturması devam eden hırsızlık olayı ile ilgili aranan iki kişi yakalanırken, bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Keşan’da soruşturması devam eden, bir evden yapılan hırsızlık olayı ile ilgili olarak araştırmalarına devam Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri
arama kayıtları olan S.G. ve A.K. isimli iki şahsı yakaladı. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde, Zati Yörüker Caddesi üzerine görülmeleri üzerine oldukları yerde derhal yakalanan şahıslardan A.K.’nin ise yine başka bir hırsızlık suçundan aranması olduğu da anlaşıldı.
İki şahıs Keşan Polis Merkezi Amirliği’ne teslim edilirken, tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen şüphelilerden A.K, tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumu?na gönderilirken, S.G. de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı