Haberler

Keşan Gıda İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti seçimleri Vali Canalp’in katılımı ile gerçekleştirildi

Gıda İhtisas OSB’nin ilk Yönetim Kurulu toplantısında Müteşebbis Heyeti belirlendi


Paşayiğit Mahallesi yakınlarına kurulacak olan Gıda İhtisas OSB’nin ilk Yönetim Kurulu toplantısı, Edirne Valisi Ekrem Canalp başkanlığında gerçekleştirildi.


Saat 11.00 sıralarında, Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası)’nda gerçekleştirilen Gıda İhtisas OSB’nin (Organize Sanayi Bölgesi) ilk Yönetim Kurulu toplantısına, Edirne Valisi Ekrem Canalp başkanlık etti. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda, özellikle istihdama büyük katkı sağlamasının beklendiği Gıda İhtisas OSB’nin kuruluş protokolü imzalandı. Toplantıda, Gıda İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti seçimleri de gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Vali Canalp, Gıda İhtisas OSB ve diğer projeler ile ilgili olarak Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun kendisini ziyaret ettiklerini, projelerini aktardıklarını ve belirli konularda yardım istediklerini ifade ederek, “Bizden talep edilenleri yerine getireceğiz. Aynı zamanda gelip kendimiz de görüp bir değerlendirme yapmak istedik. İnşallah bu projelere destek vereceğiz. Önümüzdeki dönemde Keşan Trakya’nın parlayan yıldızı olacak. Önemli bir yatırımın burada ilk toplantısını gerçekleştirdik. Benim açımdan en sevindirici olan nokta ise tam Keşan’a yakışır bir toplantı olmasıdır. Bütün kararlarımızı oybirliği ve konsensüs ile aldık. Almış olduğumuz her karar Müteşebbis Heyeti’nde bulunan ve Keşan’ı her yönüyle temsil eden bu heyetin oy birliği ile gerçekleşti. Bu şekilde karar almak, Edirne’mize ve Keşan’a çok yakıştı. Keşan’daki bu birliktelik ruhunun, beraber iş yapma çabası ve gayretinin önümüzdeki dönemde iyi sonuçlarını hep beraber göreceğimiz bir toplantı oldu.” dedi.


Müteşebbis Heyeti seçildi


Toplantıda Müteşebbis Heyeti seçimlerinin de gerçekleştirildiği belirtilirken, yapılan seçimde, Gıda İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti şu şekilde oluştu; Müteşebbis Heyeti Başkanı Ekrem Canalp, Başkan Vekili Orkun Özkaya. Keşan Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Canalp, Cemalettin Yılmaz, Mustafa Helvacıoğlu, İsmail Şapçı, ve Necmi Kaymaz. Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Canalp, Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Şapçı,

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Erdoğan Gümülcineli, İsmail Keleş, Halil Bayazıt, Sezgin Gündoğdu ve Erdinç Can. Denetim Kurulu Asil Üyeleri Feridun Tümer ve Kemalettin Uslu. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri Kadir Mutaf ve Murat Arıkan.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu