Haberler

Keşan esnafı yeniden Gelibolu pazarında

Korona virüsün yayılmasına karşın alınan önlemler doğrultusunda Keşanlı pazar esnafının Gelibolu’ya alınmaması konusu mutlu sona kavuştu. Uzun sürenin ardından tekrar tezgah açan Keşan esnafı adına açıklama yapan Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Hasan Kocaman emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tatlıya bağlnan konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Hasan Kocaman, “Esnafımız, uzun aradan sonra Gelibolu pazarında tezgah açmanın mutluluğunu yaşıyor.” diyerek, “Keşanlı esnafımızın pazara alınması konusunda büyük çaba sarf eden başta belediye başkanlarıma, siyasi parti ilçe başkanlarıma, oda başkanlarıma ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Oda yöneticileri olarak Gelibolu?daki halk pazarında tezgah açan esnafı ziyaret ettiklerini ve COVİD-19?a karşı alınan tedbirlere uymaları konusunda kendilerini uyardıklarını dile getiren Kocaman, “Üyelerimizi maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması konusunda uyardık. Gelibolu halkına ve esnaflarımıza hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu