Haberler

“Bunu Konuşalım”da Cavit Deniz’in konuğu Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Aslı Avcı..

Keşan FM?de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bugün; Keşan Kent Müzesi Projesi ile ilgi yürütülen çalışmalar, kent müzelerinin diğer müzelerden ayrılan yönleri, müzelerin sosyal hayata, tarihe, kültüre etki ve katkıları ile Keşan halkının Kent Müzesi’ne ilgisi konuşulacak.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz‘in üstlendiği ve bugün saat 13.30’da başlayacak programın konuğu; Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Aslı Avcı olacak.

Programa, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da telefon bağlantısı ile katılacak. Başkan Helvacıoğlu, kendisinin de seçim vaatleri arasında bulunan ve Keşan Belediyesi’nin öne çıkan projeleri arasında yer alan “Kent Müzesi” konusunda gelinen son noktayı ve süreci değerlendirecek.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına sesli ya da yazılı mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı