Haberler

Keşan, Enez ve İpsala spor kulüplerinden birliktelik mesajı

Keşan, Enez ve İpsala’daki kulüplerin başkanları kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Ortak sorunları karşısında birlikte çözüm bulma yolunda çalışmalara başlayan kulüpler, birlikte hareket etme yolunda önemli bir adım attı.

Düzenlenen toplantıya, Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Keşan İdmanyurdu Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut, Keşan Genç Ordu Kulübü Başkan Yardımcısı Fatih Uygun, İpsalaspor Kulübü Başkanı Deniz Akalın ve Enezspor Kulübü Başkanı Volkan Örs katıldı.

Toplantı ile ilgili konuşan kulüp başkanları şu ifadeleri dile getirdi:

Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, kulüpler arasındaki diyalogları yükseltmek amacıyla bir araya geldiklerini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Amacımız resmi veya gayriresmi de olsa bir birlik oluşturmaktı bugün de bunu yansıtmış oluyoruz. Bölgede futbol başta olmak üzere sporun yükselmesine katkıda bulunacağını düşünüyorum. Edirne içindeki tüm kulüpleri içine almak için girişimlerde bulunacağız.”


Enezspor Kulübü Başkanı Volkan Örs: “Keşanspor ve Edirnespor’un çıkması lazım ve Enez gibi küçük ilçelere öğrenci vermeleri lazım. İyi bir tanışma oldu, kaynaşmış olduk.”

Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci: “Tam resmi olmasa da araştırmalarımız devam ediyor. Belki dernekleşmeye de doğru gider. Bu bir güçtür ve farkındalık yaratmamız gerek bazı konularda. Bundan sonra taraftarlar adına da girişmlerde bulunacağız”

Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut: “Hepimizin ortak sıkıntı ve problemleri de var. Hep beraber bir çözüm araşıyı ile daha iyi yerlerde olacağımıza inınıyorum”

Keşan İdmanyurdu Kulübü Başkanı Taner Karatepe: “Futbol bir endüstri ve dünyanın en çok izlenen spor dalı. Masada oturan başkanların hepsi birbirlerini eskiden tanıyan insanlar ve biz de bunu kulüpler düzeyinde de bağdaştırmak istedik. Bir elin nesi var, iki elin sesi var diyerek tek ses olabiliriz diye düşünüyorum.”

Keşan Genç Ordu Kulübü Başkan Yardımcısı Fatih Uygun: “Diyalog olması çok önemli, çünkü aynı sorunlar var ve çözüm de dayanışmadan geçiyor. Bunu sık sık yapmayı planlıyoruz.”

Enezspor Kulübü Başkanı Volkan Örs: “Bu sene kötü bir sezon geçirdik. İnşallah önümüzdeki sezon hastalık olmayan bir sezon olur. Ben güzel bir birliktelik olur diye düşünüyorum”


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu