Haberler

Keşan, corona virüse karşı dezenfekte ediliyor

Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin, Keşan’da corona virüse karşı alınan tedbirleri anlattı.
Keşan FM‘de yayınlanan “Bunu Konuşalım” programında Keşan Belediyesi tarafından Keşan’da uygulanan dezenfekte çalışmaları hakkında bilgi veren Gergin, “Sabah toplantı yaparak acil eylem planımızı yaparak kriz masamızı oluşturduk. Şehir içinde bulunan çöp konteynerlarımızı yıkayıp dezenfekte etmek üzere Temizlik İşleri’ne çekiyoruz. Stadyum, parklar, caddeler ve yollarımızın tümünü dezenfekte etmeye başladık. Vatandaşlardan istediğimiz araçlarını olası ambulans geçişlerinin engellememek için, aynı zamanda da dezenfekte çalışmaları sırasında kolaylık sağlaması adına caddelerden ve ana arterlerden kaldırmaları. Dezenfektanın her noktaya temas etmesi çok önemli. Belediyemizin otoparkı var, oraya çeksinler rica ediyoruz araçlarını” dedi.

Keşanlılara panik yapmamaları konusunda uyarılarda bulunan Gergin “Panik yapmamak derken de hiçbir şey değiştirmeyelim hayatımızda demek değil bu. Hijyen kurallarına dikkat etmemiz lazım. İyi temizlik yapmamız lazım. Özellikle de iş yerlerimizde” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı