Haberler

Keşan Belediyesi Sosyal Hizmet Çadırı, Cumhuriyet Meydanı’nda açıldı

Kurban Bayramı yaklaşırken, “Paylaşmak Güzeldir” yaklaşımı ile kurulan Keşan Belediyesi Sosyal Hizmet Çadırı, 28 Temmuz 2020 Salı günü Cumhuriyet Meydanı’nda açıldı.

Sosyal Hizmet Çadırı’nda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren ve çadırın 30 Temmuz’a kadar açık olacağını belirten Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, sadece vatandaşların değil, iş yerlerinin de seri ve sezon sonu ürünlerini Sosyal Hizmet Çadırı’na getirerek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırabileceğine vurgu yaptı.
Gedik, Sosyal Hizmet Çadırı’na kıyafet getirmek isteyenlerin eşyalarını 153 Beyaz Masa aracılığıyla evlerinden de aldıklarını kaydetti.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da, “Vatandaşlarımız çadırımızdan ihtiyacı olan giysi ve eşyaları alabilir ya da artık ihtiyaç duymadığı ancak kullanılabilir durumdaki giysi ve eşyaları çadırımıza bırakabilir. Paylaşmak güzeldir. Kurban Bayramı öncesinde çocuklarımızı ve ailelerimizi sevindirmek çok önemli. Evinizde kullanmadığınız, küçük kalan, büyük gelen kıyafetlerinizi Sosyal Hizmet Çadırımıza getirebilirsiniz. Bizler veren el ile alan el arasında aracı oluyoruz. Getirenden Allah razı olsun, alanlara da hayırlı olsun. Bayramımız şimdiden mübarek olsun.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu