Haberler

Keşan Belediyesi Konferans Salonu yenileniyor

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu 12 Mayıs 2020 Salı akşamı saat 21:15 ile 22:15 arasında belediyenin sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdiği “Gündem Değerlendirme ve Haftalık Faaliyet Planlamaları” konulu canlı yayınında, belediyenin çalışmaları ve düzenlenen etkinlikler konusunda bilgiler verirken, Keşan Belediyesi bünyesinde bulunan, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler için kullanılan Konferans ve Tiyatro Salonu’nun da yenileneceğini açıkladı.

Sinema düzeninde koltuklar ve gençler için
kütüphane planlanıyor

Yaklaşık 800 kişi kapasiteli konferans salonunda yapılacak çalışmalar için kısa süre içinde ihaleye çıkılacağını belirten Helvacıoğlu, şu bilgileri verdi; “Konferans salonumuz 2 bölümde yenileniyor.
Tam fuaye alanımız gençlerimiz için kütüphane olarak değerlendirilecek. Konferans salonunda da oturma düzenlemesi kademeli olacak. Sinema düzeneği şeklinde yenilenecek.
Konferans Salonu için ihaleye çıkmak üzereyiz.”
Helvacıoğlu, “Gençlerimiz çok şanslı” diyerek, 2023 yılına kadar Keşan’da özellikle gençler için çok önemli sportif ve kültürel faaliyet alanları oluşturulmasının planlandığını vurguladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu