HaberlerKeşanYaşam

Cumhuriyet Meydanı’ndaki Belediye hizmet kabini Yeni Mahalle’ye taşındı

Bir süredir Cumhuriyet Meydanı’nda hizmet veren, Belediye Hizmetleri Mobosu, şehir merkezine daha uzak noktalara hizmet götürmek için Yeni Mahalle’ye taşındı.

Keşan Belediyesi’nden konu hakkında yapılan açıklamada; “Artık belediye hizmet binasında işlem yapmak isteyen mahalle sakinlerimiz, mesafe kat etmeden belediye hizmetlerinden faydalanabilecek.
Yeni hizmet noktasında, vatandaşlarımız su faturası ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebilecek ve su yüklemesi yapabilecekler.
Kunduracılar Çarşısı’nda bulunan Belediye Hizmet Binası ise, yeniden vatandaşlarımza hizmet vermeye başlayacak. Halkımız burada, su faturası ödemelerini ve su yükleme işlemlerini rahatça yapabilecek.”
denildi.

Keşan Belediyesi yetkilileri, uygulamanın bu hafta içerisinde faaliyete geçmesi için gerekli hazırlıkların tamamlandığını belirtti.
Yeni düzenleme sayesinde, hizmet noktalarının stratejik konumuyla birlikte vatandaşlara daha etkin bir hizmet sunulması hedefleniyor.

Yetkililer, yerel yönetim olarak, hizmetlerin vatandaşlara daha yakın ve erişilebilir kılmak için çalışmalara devam edildiğini ifade etti.

Bulunduğu yerden kaldırılan hizmet kabini, Yeni Mahalle’ye taşınarak, Millet Caddesi, Hancı Market ve Belkoop Isı Merkezi yanındaki yerine konuldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu