Haberler

Keşan Belediyesi ile Yapı Kredi Bankası arasında maaş promosyon anlaşması

Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi ile Yapıkredi Bankası arasında maaş promosyon anlaşması imzalandı

Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi ile Yapıkredi Bankası arasında6 Nisan 2021 Salı günü promosyon anlaşması imzalandı.

Saat 13.00 sıralarında Keşan Belediye Başkanlık Makamı?nda başlayan promosyon imza törenine; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, Yapı Kredi Keşan Şube Müdürü İskender Yaman, Yapı Kredi Operasyon Yönetmeni Selma Deniz, Şirket Müdürü Ufuk Adımlı, DİSK/Genel-İş Sendikası yöneticisi Kamil Tunca, İş yeri temsilcisi İbrahim Özçakır katıldı.

İmza töreninde konuşan Helvacıoğlu, Yapıkredi Bankası ile maaş promosyon anlaşmasını imzaladıklarını belirterek, ?Çalışanlarımıza 36 aylık anlaşma karşısında 1 maaş tutarında promosyon verilecek. Promosyonun mutlu ve sağlıklı günlerde kullanılması dilerim. Mesai arkadaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir şekilde kentimize hizmet etmesini sağlamak adına her zaman üzerimize düşenleri yapmaya devam edeceğiz. Promosyon anlaşması kapsamında çalışanlarımızdan kart ve kredi kartı kullanım ücreti alınmayacak, kredi kullanımında tüm tasarruflar dikkate alınacak, havale ve EFT ücretsiz olacak. Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum.?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu