Asayiş

İş yerine gelen şahıs piknik tüpüyle saldırdı

Keşan’a bağlı Bahçeköy’de bir iş yerine gelen şahıs, hiç neden yokken iş yeri sahibine piknik tüpüyle saldırdı. Başından darbe alan mağdurun durumu ciddiyetini koruyor..

Edinilen bilgiye göre, G.P.’nın iş yerine gece saatlerinde giden M.B. aralarında öncesinde bir husumet olmamasına rağmen işyerinin içerisinde sözlü olarak taciz etti. G.P.’nin engel olmaya çalışmasına rağmen, sözlü tacizlerine devam eden ve alkollü olduğu değerlendirilen M.B. rahatsızlık vermeye devam ederken; G.P. evine gideceğini söyleyerek şahsı dışarı çıkardı ve daha sonra kendisi de çıktı.


İş yerini kilitlemek üzere arkasını dönen G.P.’ye daha sonra olay yerini terk edeceğini düşündüğü şahıs tarafından piknik tüpüyle saldırı gerçekleştirildi. Saldırı sonrası kanlar içinde yere yığılan G.P. ,M.B. tarafından yerdeyken başına tekme darbeleri almaya devam etti. O anlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Başından aldığı darbe ile yaralanan G.P., olayın ardından çevredekiler tarafından evine götürüldü; ancak saldırı bununla da bitmedi.
İddiaya göre, bu kez de piknik tüpüyle yaraladığı G.P.’nin evine gelen M.B. evinin bahçesine girerek sözlü tacizlerine devam etti. Mağdurun durumu ihbar etmesi üzerine jandarma ve ambulans ekipleri geldi. Ekipler tarafından yakalanan M.B. gözaltına alınırken, G.P. ise tedavisi için hastaneye kaldırıldı.

G.P.nin durumu ciddiyetini koruyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu