Haberler

İlk “Arabalı Sinema”ya ilgi yoğundu..

Keşan’da, korona virüs pandemisi sebebiyle kapalı olan salonlarda film izleyemeyen vatandaşlar için Keşan Belediyesi, ‘arabada sinema’ etkinliği düzenledi. Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’ne araçlarıyla gelen vatandaşlar, dev ekrana yansıtılan filmi arabalarından izledi.

10 Haziran Dünya Sinemalar Günü kapsamında Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde ‘arabada sinema’ etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğin yapılacağı alana gelen vatandaşlar, dev ekrana yansıtılan ‘Bayi toplantısı’ filmini, ayrı bir frekanstan alınan sesle araçlarınan izledi.


Keşan Belediyesi tarafından filmi izlemeye gelenlere bugüne özel olarak hazırlanan hatıra sinema bileti verilerek, film sırasında dondurma ikram edildi. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, normalleşme süreci kapsamında ‘arabada sinema’ etkinliği düzenlediklerini belirterek, “Keşan’da bir ilki yaşatıyoruz. Korona virüs tedbirlerini de alarak vatandaşlarımıza ‘arabada sinema’ etkinliği düzenledik. Yaklaşık 200 arabalık bir aktivite hazırladık. Aynısının babalar gününde de yapmayı düşünüyoruz. Tüm vatandaşlarımıza iyi seyirler diliyoruz. ” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı