Haberler

Hırsızlıktan araması, kesinleşmiş hapsi var.. Üzerinde de uyuşturucu

Keşan’da Yunus Timleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, iki kişi gözaltına alındı.

Motosikletili Yunus Timleri tarafından yapılan uygulamalar çerçevesinde, 25 Ekim 19 Cuma günü saat 23.15 sıralarında Yenimescit Mahallesi Hakan Korkmaz Caddesi üzerinde yapıların devriyeler sırasında durumundan şühpelenilen şahsa GBT sorgusu yapıldı. E.Ç. olduğu tespit edilen kişinin Hayrabolu İlamat ve İnfaz Bürosunca  “Binanın Eklentileri İçinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık” suçundan aranması olduğu, ayıca 2 yıl 1 ay da hapis cezası olduğu anlaşıldı.
E.Ç. üzerinde yapılan aramalarda ise 3 fişek bonzai maddesi ele geçirilirken, uyuşturucu madde bulundurmaktan da adli tahkikata başlandı.

Bir diğer uygulama sırasında ise 26 Ekim Cumartesi günü, saat 15.35 sıralarında Motosikletli Polis Timleri Büyük Cami Mahallesi İzzet Molla Sokak üzerinde bulunan metruk bir binada yapılan kontrollerde E.O. isimli şahısla karşılaşıldı. E.O. için yapılan sorguda Uzunköprü İlamat ve İnfaz Bürosunca Basit Yaralama suçundan yakalaması olduğu ve 3.000 TL adli para cezasının olduğu anlaşıldı.

E.O ve Ö.Ç. gözaltına alındı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu