Asayiş

Çaldıkları ayakkabıları koli içinde sattılar

Keşan?da kamyonetten çaldıkları ayakkabıları çalan şahıslar, polisin dikkatinden kaçmadı. Mağdur pazarcının ihbarını değerlendiren ekipler ayakkabıları sahibine teslim etti.
Keşan, Yenimescit Mahallesi’nde gün içinde devriye görevi yapan Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yol üzerinde bir koli içinde ayakkabı satan iki şahıstan şüphelendi, şahıslar üzerinde yapılan kimlik kontrolünde E.M. ve İ.O. oldukları anlaşılan kişileri, herhangi bir müracaat olmadığını ve olumsuz bir durum olmaması üzere soruşturma başlatılmadı.

Aynı gün saat 20.30 sıralarında ise pazarcılık işiyle uğraşan bir vatandaş, Aşağı Zaferiye Mahallesi Gülsüm Sokak üzerine park ettiği araçtan toplam 42 çift ayakkabının çalındığını ihbar etti. Şahsın şikayetçi olmasının ardından polis bu sefer koli içinde ayakkabı satan E.M. ve İ.O.?yu aramaya koyuldu.
Yenimescit Mahallesi Fidan Sokak üzerinde bulunan ikameti önünde yakalanan İ.O., koli ile getirdiği ayakkabıları teslim etti. Şikayetçi olan pazarcı da getiren 13 çift ayakkabıdan 12?sinin kendisine ait olduğunu teşhis etti ve ayakkabılarını geri aldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu