GündemKeşanRÖPORTAJSiyaset

Helvacıoğlu ve Özcan yarın bir kez daha Seçim Özel’de

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri’nde son 4 güne girilirken, Keşan FM’de 28 Şubat’tan bu yanan yayınlanan Seçim Özel programına, 4 Mart 2024 Pazartesi günü konuk olan mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti (Cumhur İttifakı) Keşan Belediye Başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu ile 7 Mart 2024 Perşembe günü konuk olan, 2019’a kadar 3 dönem Keşan Belediye Başkanlığı görevini yürüten, CHP Keşan Belediye Başkan adayı Op. Dr. Mehmet Özcan, yarın bir kez daha Seçim Özel’in konuğu olacak.

18 Mart başladıkları mahalle mitinglerini sürdüren adaylar, sahada yürüttükleri yoğun çalışma tempolarına kısa bir ara vererek, Keşan FM’de Cavit Deniz‘in moderatörlüğünde canlı yayınlanacak Seçim Özel programında, kendilerine yöneltilen soruları cevaplandıracaklar.

Seçim Özel, Özcan ile 13.15’te, Helvacıoğlu ile 15.30’da başlayacak

31 Mart yerel seçimlerinde Keşan’da belediye başkanlığı için 12 aday yarışacak. Seçim Özel’de bugüne kadar Yenimuhacir ve Beğendik belde belediye başkanlıkları için yarışan 4 aday ile Keşan Belediye Başkanlığı için yarışan 6 aday Seçim Özel’de canlı yayın konuğu oldu.
Keşan FM ve Kesanonline’a dinleyicilerden ve sosyal medya takipçilerinden gelen istek üzerine, 2019 seçimlerinde en fazla oy alan siyasi partilerin, yeni dönem için aday gösterilen isimleri, bu çerçevede ikinci turda bir kez daha Seçim Özel’in konuğu olarak, merak edilen konular üzerinden bir kez daha geçecekler.

CHP Keşan Belediye Başkan adayı Op. Dr. Mehmet Özcan yarın (28 Mart Perşembe) saat 13.15’te, AK Parti Keşan Belediye Başkan adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da saat 15.30’da başlayacak, Keşan FM’in karasal yayını ile birlikte, Keşan FM ve Kesanonline’ın sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak Seçim Özel’de, dinleyici ve izleyicilerden gelecek sorulara da cevap verecekler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu