Genel

Helvacıoğlu, “Özlenen, beklenen, istenen ve Keşan’ımıza yakışan işleri bir bir yapıyoruz”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, başlatılan “Yol seferberliği” programı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Birçok cadde ve sokakta altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını tamamladığını belirten Helvacıoğlu, “Memnuniyet dolu geri dönüşler almak motivasyon kaynağımız olmaya devam edecek” dedi.

Vatan Caddesi, Demokrasi Caddesi, Esnaf Caddesi, Sanayi Caddesi, Şehit Piyade Er Hakan Korkmaz Caddesi, Üçler Sokak, Tahta Cami Sokak, Çukur Çeşme Sokak’ta yol ve kaldırım çalışmaları tamamlanırken, vatandaşların hizmetine sunuldu.
Hastane Caddesi, Keşan Küçük Sanayi Sitesi, İzzetiye Mahallesi Zahireciler Caddesi ve Lise Sokak’ta ise çalışmalar devam ediyor.

“Vatandaşımıza hayırlı olsun”

Keşan Belediyesi’nin şehrin her köşesinde çalıştığını belirten Mustafa Helvacıoğlu, “özlenen, beklenen, istenen ve Keşan’ımıza yakışan işleri bir bir yapıyoruz. Keşan’ın mutlu geleceği için sürekli sahadayız. En önemli hedefimizin insanımıza hizmet yolunda vatandaşımızın memnuniyetini kazanmak. Sahada özveri ile çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. İnsana hizmet eden belediyecilik anlayışımızdan taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetlerimiz, projelerimiz bir bir yükselirken, gönüllere dokunmaktan geri durmuyoruz. Vatandaşlarımızdan memnuniyet dolu geri dönüşler almak motivasyon kaynağımız olmaya devam edecek. Tamamlanan ve hizmete sunduğumuz çalışmalarımız sakinlerimize hayırlı olsun.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu