Haberler

Güpegündüz iş yerine giren hırsız, kameraya baka baka çalıyor!

Keşan’da özellikle iş yeri ve araçlardan yapılan hırsızlıkların şüphelileri olarak defalarca yakalanan; ancak ardından serbest kalan şüpheli, esnafları bıktırdı.
Keşan’da, birçok iş yeri ve araç hırsızlık olaylarının şüphelisi olarak yakalanarak gözaltına alınan SSÇ (Suça Sürüklenen Çocuk) C.K. sevk edildiği adli makamlarca serbest kaldı.


İşyeri ve araçlardan hırsızlık yaparken güvenlik kameralarına yakalanan C.K.’nın serbest kalmasının ardından suç işlemeye devam etmesi, özellikle işyeri sahiplerini tedirgin etmeye başladı.
Şikayetçi oldukları C.K.’nın, suç işlerken güvenlik kamera kayıtlarının da incelendiğini ve tespitin yapıldığını vurgulayan esnaflar, güvenlik kameralarına baka baka yapılan hırsızlıklardan dolayı işyerlerini gönül rahatlığı ile bırakamadıklarını söyledi.
1 haftada birçok hırsızlık suçu işlediği iddia edilen şüphelinin kamera kayıtlarını gösteren esnaflar, yetkili mercilerin bu konuda esnafın içini rahatlatacak bir karar almasını dört gözle beklediklerini dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı