Asayiş

Ev sahibi Yunanistan’da yaşayan eve giren hırsızlar balkon camlarına kadar ne varsa çaldı!

Yunanistan’da yaşayan ve en son iki yıl önce Keşan’daki evine gelen R.Ü.S‘nin evine giren hırsızlar, evin kapı, pencere ve elektrik tesisatına varıncaya kadar ne varsa çaldı.

Alınan bilgiye göre; İspat Cami Mahallesi’ndeki müstakil bir eve, 2 Şubat 2022 Çarşamba günü hırsız yada hırsızlar girdi.
Evin sahibi olan R.Ü.S.’nin Yunanistan’da yaşadığı ve en son iki yıl önce ikametine geldiği öğrenildi. R.Ü.S.‘nin yan komşusu olan M.B., 2 Şubat’ta kendi evine gittiği sırada, komşusuna ait ikametin pencerelerinin açık olduğunu fark ettiğini, bunun üzerine evi kontrol ettiğini belirtti.
Evin dış kapısının kilit kısmının kırılmış olduğunu gördüğünü kaydeden M.B., içeride de, daha önceden ikamette bulunan 1 adet fırının, 1 adet yatağın, 1 adet sobanın, 1 adet su saatinin, 1 adet TV ünitesinin, ikamete ait elektrik tesisatının ve ikametin 2 adet balkon PWC kapı ve camlarının yerinde olmadığını fark ettiğini söyledi.
Ayrıca ikamet içerisinde bulunan merdiven korkuluklarının da yerinden sökülmüş olduğunu gördüğünü dile getiren M.B. durumu polise bildirdi.
Polis, olay ile ilgili inceleme başlattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu