Genel

Erikli-Danişment Köyleri arasında 4 km beton asfalt atılacak

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, İl Genel Meclisinin AK Partili Keşanlı üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş ile birlikte, Orhaniye köyü ile Erikli ve Danişment köylerini ziyaret edip, çalışmaları yerinde inceledi.

Konu hakkında açıklama yapan Keşan AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, geçtiğimiz hafta Keşan’ın 45 köyünü ziyaret ettiklerini hatırlatarak, buradan topladıkları istekleri not ederek bunlara cevap vermek için çalışmaya başladıklarını kaydetti. ” Biz bu makamlara hizmet için var olduğumuzu göstermeye devam ediyoruz .Gece gündüz çalışmalarımıza durmadan devam ediyoruz.” diyen Kılınç, AK Partili İl Genel Meclisi Üyeleri İsmail Keleş ve Halil Beyazıt ile Orhaniye Köyü’nden başlatılan yol çalışamaları ile ilgili şu ifadeleri kullandı: “Orhaniye köyümüzde başlattığımız İpsala yapıldak köyü ile birlikte Orhaniye köyümüzün arasında olan dokuz kilometrelik yolun stabilize bakım çalışmalarını yapıyoruz. İpsala hattındaki bir çok köyü enez yoluna bağlayan yolumuzun çalışmalarını il özel idare ekiplerimiz ile birlikte koordineli çalışmalarıyla yaptırıyoruz.”

Açıklamasının devamında Erikli’de de yapılan ziyaretlere değinen Gürcan Kılınç, “Danişment ve Erikli arasındaki toplamda 4 km yolumuzun beton asfalt çalışması için alt yapı çalışmalarına başladık. Cuma günü beton asfaltımızı da Allah’ın izniyle atıyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu