Haberler

Emniyet, Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde “Huzur Toplantısı” yaptı

Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin ve görevli memurlar, dün Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Saat 15:30 sıralarında, Aşağı Zaferiye Mahalle Muhtarı Fahrettin Özcan, muhtar azaları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen “Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı”nda, mahallenin aydınlatma eksiklikleri ve yapılan çalışmalar görüşüldü.
Toplantıda; vatandaşın güvenlik hizmetlerinden beklentileri, memnuniyetleri, talepleri, görüş ve önerileri alınarak, yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulundu.
Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün, ilçe genelinde olduğu gibi Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde de güvenlik yönünden takiplerini sürdürdüğü belirtilirken, mahalle sakinleri, Anafartalar Caddesi üzerinde MOBESE Kamerası kurulumu yapılmasını istedi.

Bu tür toplantı ve buluşmaların sık sık yapıldığı ve yapılacağını belirten Emniyet Müdürü Mehmet Tekin; “Bu tür ziyaretler irticalen, çat kapı yapılabildiği gibi daha planlı ve daha geniş katılımlı da olabiliyor. Toplantılarda, vatandaşlarımızın güvenlik ihtiyacına ilişkin talep ve önerilerini alıyoruz. Güvenliğin sağlanmasındaki en temel paydaşımız olmaları nedeniyle, güvenlik hizmetlerine daha aktif katılım sağlayabilmeleri yönünde bilgilendirme yapıyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu