HaberlerAsayiş

Edirne’de Jandarma kontrolüne takılan araçta çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, TEM Gişeleri yol arama ve kontrol noktasında gerçekleştirdikleri uygulama sırasında, faturasız ve belgesi bulunmayan çok sayıda kaçak malzeme ele geçirdi.
20 Ocak 2021 tarihinde, İstanbul’dan yola çıktığı ve varış noktasının Romanya olduğu belirlenen şüpheli bir aracın, TEM Gişeleri yol arama ve kontrol noktasında geldiği sırada Jandarma ekiplerince araması yapıldı.

Jandarma ekiplerince yapılan kontrollerde fatura ve belgesi bulunmayan; 1.982 adet kaçak parfüm, 448 adet spor ayakkabısı, 1.206 kg yabancı menşeili örgü peyniri, 37 adet güneş gözlüğü, 21 adet bayan el çantası, 259 adet çeşitli marka ve modelde giyim malzemesi ele geçirildi.

Ele geçirilen kaçak malzemelere el konulurken, şüpheliler hakkında “5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet” suçundan adli inceleme başlatıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı