Asayiş

Camını kırarak girdikleri araçtan 239 metre kablo çalan hırsızlar her yerde aranıyor

Keşan’da park halindeki araca giren kişi veya kişiler, camı kırarak aracın içinde ne varsa çaldı. Mağdurun iş yerine ait 239 metre kablo çalan hırsızlar her yerde aranıyor.

Olay Yukarı Zaferiye Mahallesi’nde 13 Haziran Cumartesi günü meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, bir önceki akşam aracını iş yeri önüne park eden E.Ö. kapı ve camları kilitledi ve oradan ayrıldı. Ertesi gün sabah saatlerinde araç araç başına tekrar geri dönen şahıs, aracının sağ yolcu kısmındaki camın kırık olduğunu ve kapısının da açık olduğunu fark etti.

Aracının park ederken kapı ve camlarının açık olduğundan emin olan E.Ö., hırsızlar tarafından aracına girildiğinden şüphelenerek kontrol etti.
Araçtaki iş yerine ait 30 metre 4X0,75 m tetere kablo, 50 metre 3X1,5 tetere kablo, 25 metre 2X1,5 anti kron kablo, 12 metre 4X2,5 anti kron kablo, 40 metre 3X2,5 tetere kablo, 70 metre 3X1,5 anti kron kablo, 12 metre fi bakır kablo, olmak üzere toplamda 239 metre kablo ile 1 adet pabuç pensesi, 1 adet kablo makasının yerinde olmadığını fark eden mağdur durumu polise bildirdi ve şikayetçi oldu.Konu ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu