Haberler

Belediye’den çöp konteynerlerine yanıcı madde atılmaması konusunda çağrı

Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mücahit Erdoğan, yaptığı açıklamada, çöp konteynerlerine yanıcı ve yakıcı madde atılmaması konusunda çağrıda bulundu.

Erdoğan, çöp konteynırlarına kalorifer kazanları ile sobalardan çıkan tam söndürülmemiş ve soğutulmamış kül, kalorifer atıkları ve bir takım yanıcı maddelerin atılması sebebiyle konteynırların alev aldığını, yangın tehlikesi oluşturduğunu kaydetti.

Daha temiz bir Keşan için çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Mücahit Erdoğan, “Çöp konteynırlarımızı yeniledik ve sayısını arttırdık. Fakat kor halindeki soğutulmamış kül ve bir takım yanıcı-yakıcı maddelerin konteynırlara atılmasından dolayı konteynerler zarar görüyor. Bu durum hem konteynerlere zarar verirken hem de yangın tehlikesi yaratıyor. Vatandaşlarımıza bu konuda daha duyarlı olmaları yönünde çağrıda bulunuyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı