Haberler

Başkan Helvacıoğlu, EDS ve kavşak konusunda konuştu

Muhtar Ali Çevikel Caddesi çıkış kavşağı ve EDS‘ler ile ilgili sorunlarla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Mustafa Helvacıoğlu, ‘Çok yakında artılarını göreceğiz” dedi.

Keşan’da şehir içi EDS ters yön uygulamaları ve Muhtar Ali Çevikel Caddesi’ni İstiklal Caddesi’ne bağlayan kavşaktaki trafik problemi,şehirde yaşayan vatandaşarlara zor anlar yaşatıyor. Bununla birlikte, tepkiler de artmaya devam ederken, bahsi geçen konularla ilgili olarak yetkililerin nasıl hareket edecekleri ise merak konusu oldu.


Konuyla ilgili yapılacakları ve ne gibi planlamaların yapılacağını sorduğumuz Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvcaıoğlu, hazırlıkların devam ettiğini belirterek, “EDS konusunda Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvuracağız. Bunun yanında, Muammer Aksoy ve Muhtar Ali Çevikel Caddeleri kavşağında ilgili firmalar olan Karayolları, Trafik Komisyonu ve Emniyet Müdürlüğü ile çalışmalarımız sürüyor. Çok yakında artılarını göreceğiz” dedi.


Öte yandan, Muhtar Ali Çevikel Caddesi ve Muammer Aksoy Caddesi giriş ve çıkışlarında kasis ve levha konumlandırmaları içi çalışmalar da geçtiğimiz günlerde çekilen çizgilerle başladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu