Asayiş

Babalar ve oğulları mahalleyi paylaşamadı

Keşan’da arabalarının yanında top oynayan çocuğa ‘Git başka yerde oyna diyen baba oğulun karşısına, çocuğun babası geldi. Şahıslara arasında tartışma çıktı.

Olay 30 Temmuz 2020 Perşembe günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde 15 yaşındaki bir çocuk mahalledeki bir alanda top oynuyordu. O bölgede araçları olması sebebiyle, top oynayan çocuğun yanına giden, M.T., T.K.T. çocuğa araçlarının yanında topla oynamaması gerektiğini söyledi ve çocuğa “Git başka yerde oyna” dedi.
Olayın geçtiği yerden ayrılan çocuğun gitmesinin ardından bu sefer babası B.D. geldi. Bu sefer “Oğlumla sizi yüzleştireceğim” diyen topla oynayan çocuğun babası ile araç sahipleri arasında tartışma başladı.

3 kişi arasında yaşanan ‘git başka yerde oyna’ münakaşası daha fazla büyümeden M.T. ve T.K.T olay yerinden gitmek istedi. Ancak öfkeli baba B.D., uzaklaşmakta olan iki kişiye saldırdı.
Durum üzerine polise giden mağdurlar, kendilerine saldırarak ölümle tehdit eden B.D.’den şikayetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı