Genel

Alibaba Türkiye Temsilcisi, e-ticarette yaşanan gelişmeleri anlatacak

Keşan TSO ve Alibaba.com Türkiye Temsilcisi TradeFive Ceo’su Emrah CORA’nın konuşmacı olarak katılacağı 20 Eylül Salı günü saat 14:00’de İhracat ve Yeni Pazarlama Erişim Bilgilendirme Semineri gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek olan seminerde TradeFive CEO’su Emrah Cora, E-Ticaret alanında ve Ulusal ve Uluslararası alanda yaşanan gelişmeler hakkında bilgilendirmeler yapacak. Keşan TSO ve Alibaba.com işbirliğiyle düzenlenecek seminerde ülkemizdeki ihracatçı sayısını arttırmak, yeni alıcılar ve yeni pazar fırsatları yaratmak üzerine konuşmalar yapılacak.

Seminer kapsamında TradeFive CEO’su Emrah Cora Alibaba.com Üyelikleri hakkında bilgilendirmeler yapacak. Bilgilendirmeler içerisinde Keşan TSO Üyelerine özel olarak hazırlanan Alibaba.com  indirimler ve ayrıcalıklı teklifleri açıklanacak. Seminer, 20 Eylül Salı günü (Bugün) saat 14.00’ de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası 4. Kat Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir. Alibaba.com İhracat ve Yeni Pazarlama Erişim Bilgilendirme Semineri’ne tüm Keşan TSO Üyeleri, Üye çalışanları ve halkımız davetlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu