Genel

AK Partililer, ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ kapsamında Keşan’da ziyarette bulundu

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Yel’in Keşan’a geldiğini ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker ve partililer ile birlikte bir takım ziyaretlerde bulunduklarını bildirdi.

Keşan Ticaret Borsası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ve Keşan Halk Eğitimi Merkezine ziyaretlerinde bulunduklarını kaydeden Kılınç, AK Parti İlçe Başkanlığından da partililer ile bir araya gelerek, istişare bulunduklarını söyledi.

Ziyaret ve toplantı ile ilgili bilgi aktaran Gürcan Kılınç, şunları kaydetti: “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Kapsamında yapmış olduğumuz ziyaretlerde bölgemizde yapılan çalışmalar hakkında Milletvekilimiz sayın Mustafa Yel‘e bilgi verdik. Ziyaretlerimizde; Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanımız Kemalettin Uslu ve Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Kaymaz‘ı, Keşan Ticaret Odası Meclis Başkanı Ahmet Koru ve Meclis Divan üyelerini ziyaret ettik. Milli Eğitim Müdürümüz İlhan Saz ile birlikte Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüz Eylem Tanrıverdi‘yi ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık. Kadın girişimcilerimize, kursiyerlerimize kolaylıklar diledik. Vermiş oldukları emeklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Ellerine, emeklerine sağlık. Kadın girişimcilerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a da şükranlarımı sunuyorum. Kadınlarımız artık daha güçlü… 2023 hedeflerimiz için durmadan, yorulmadan, saha çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşımızın, gençlerimizin yanında olmaya istihdam sağlamaya, halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla hemşerilerimizin derdiyle dertlenmeye, daha güzel bir Keşan inşa etmek için çalışmalarıma devam ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu