Haberler

AK Parti’den CHP’ye eleştiri

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yöentim üyeleri ile yazılı basın açıklaması yaptı.
27 Kasım 2019’da gerçekleştirilen Keşan Belediye Meclis Toplantısı‘nın ardından Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yapılan eleştirilere yanıt veren Kılınç, verilen soru önergesi üzerinden CHP’ye yüklendi.
Yapılan açıklamada şunlara yer verildi:

“Keşan Belediyesi Meclisini meşgul edecek ve hiçbir yararı olmayan soru önergesi veriyorsunuz, buna istinaden Belediye Başkanımızda sorularınıza cevap verdi. Sorduğunuz soruların cevapları geçmiş dönem sizin meclisinizde alınan kararların içinde.
Çalışmaya alışkın olmayan bir CHP Meclisi olduğu için aldığınız kararlardan haberiniz olmaması çok normal. Sizi rahatsız eden Belediye Başkanımızın üslubu mu? Yoksa çalışma azmi mi?
7 ayda sizin 7 senede yapamadıklarınızı yaptık. Teşkilatımız ve AK Belediyecilik olarak uyum içinde çalışıyoruz. Sizin bütün itirazlarınız, engellemeleriniz ve telaşınıza rağmen çalışmaya da devam edeceğiz.
Pazaryeri projesini Kapalı Pazaryeri olarak anlattınız. 30 milyon kredi çektiğiniz halde yarım bıraktınız.
Pazarcı esnafımızı mağdur ettiniz. Meclis toplantısında pazaryerini kapatmak için kullanılacak krediye şerh koydunuz.
Halkın yararına yapılacak işler sizi niye bu kadar rahatsız ediyor?

Biz birlik içinde Keşan için el ele verelim dedikçe sizler karşı çıkıyorsunuz.
Keşan’ın yolları için kullandırılacak krediye de onay vermediniz.
Sevgili CHP’liler halk artık muhalefet değil hizmet görmek istiyor.
Her yerde bahsettiğiniz alt yapıyı nerelere yaptığınızı merak ediyoruz. Yapılan yol çalışmalarının olduğu çoğu yerde alt yapı olmadığını gördük.
İllaki yapmadığınız, yarım bıraktığınız işleri mi dile getirelim?
Bizim belediyemiz yapılan her çalışmada, aldığı kararlarda, yaptığı ihalelerde şeffaf bir yönetim anlayışı ile her detayı halkı ile paylaşıyor.
Keşan halkının bundan ne kadar memnun olduğunu görüyoruz.
Yapılan çalışmalardan bir tek sizler memnun değilsiniz. Belediyemiz olarak belli bir kesimi mutlu etmek, belli bir kesimin menfaati için çalışmıyoruz. Kimseyi hakir görmeden aynı mesafede yaklaşıyoruz.
Keşan’ın yararına olacak tüm işleri destekliyor, herkesin fikrine saygı duyup sahip çıkıyoruz.

Senelerdir yapmadığınız hizmetleri kısa zamanda görünce ne yapacağınızı bilemeden gölge düşürmeye çalışıyorsunuz. Bunun en çok halkımız farkında. Sokaklarda yürüyüp, esnafla vatandaşla konuşursanız Keşan halkının hizmetlerden ne kadar memnun olduğunu görürsünüz.
Halkımızı gereken hizmetleri yapmayarak yeterince oyaladınız. Kamuoyunu gereksiz gündemleriniz ile meşgul etmeyin.
AK Belediyecilik olarak bizler durmaksızın halkımız için çalışıyoruz, teşkilatımızın her kademesinde proje üretiyor, Keşan?ın yararına olacak işler için hepimiz elini taşın altına koyuyoruz.
Çalışmalarımızın takdirini sevgili Keşanlılara bırakıyoruz.”

Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu