Reklam
Haberler

AK Parti heyetinden Özcan’a ziyaret

AK Parti’de Keşan İlçe Başkanlığı görevine gelen Gürcan Kılınç ile AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Helvacıoğlu, 21 Ocak 2019 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Saat 12.00’de gerçekleşen ziyarete, AK Parti Keşan Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Serbes, Mehtap Perçin, Talat Yayagaç ve Murat Arhatır ile AK Parti Keşan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar.

Kılıç, bu ziyaretin kendisinin göreve geldikten sonra bir nezaket ziyareti olduğunu belirterek, Özcan’a teşekkür edip, çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Helvacıoğlu da Özcan’ın 3 dönemden bu yana Keşan’a ekibi ile birlikte önemli hizmetler yapmaya çalıştığını belirtti ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığım döneminde Keşan için başkanımızla uyum içinde çalıştık. Siz de ben de Keşan’a hizmet için bir yola girdik. Size de bu yolda başarılar diliyorum.” diye konuşarak Başkan Özcan’a teşekkür etti.

Özcan da ziyaret nedeniyle Kılınç ve Helvacıoğlu’na teşekkür ederek, “Sayın ilçe başkanı Gürcan Kılınç kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Bizler 15 yıldan bu yana bütün partilerimizle Keşan için uyum içinde çalıştık. Yine aday olan arkadaşımız ve 15 yıl içinde uyum içerisinde çalıştığımız Mustafa Helvacıoğlu’na da hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyorum” dedi. Kılınç da, “Sayın başkanım 15 yıldan bu yana Keşan’a hizmet etmek için elinizden geleni yaptınız. Hizmet için yeniden girdiğiniz bu yolda sizlere başarılar dileriz. Bu bir hizmet yarışı olacak” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu