Asayiş

65 yaş ve üstü vatandaşlar, kısıtlama kurallarına uyuyor

İçişleri Bakanlığınca yayımlanan 65 yaş ve üzeri vatandaşlara gelen sokağa çıkma kısıtlaması konulu genelge doğrultusunda bugün Keşan’da bir dizi denetim yapıldı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda 65 yaş ve üzeri vatandaşlara uygulanan kısıtlama gereğince denetim yaptı.

Keşan genelinde, Hastane Caddesi, Anafartalar Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Rasim Ergene Caddesi olmak üzere 4 ana cadde ve 16 kıraathane ile 6 cafe olmak üzere toplam 22 iş yerinde denetim yapan ekipler, herhangi bir olumsuzluğa rastlamadı.

Denetimler devam edecek

Öte yandan, 65 yaş ve üzeri vatandaşların 10.00 ve 16.00 saatleri arasında sokağa çıkmalarına izin verilirken, bu saatler dışında dışarıda bulunanlar için denetimlerin sık sık devam edeceği ve uymayanlara cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı