Genel

Batı Koleji okul aile birliği Darüşşafaka yararına pilav günü etkinliği düzenledi

Batı Koleji Darüşşafaka Cemiyeti’ne katkıda bulunmak ve farkındalık yaratmak adına ‘pilav günü’ etkinliği düzenledi. Okul aile birliğinin tarafından düzenlenen organizasyon, Batı Koleji’nin İstanbul yolu üzerindeki yerleşkesinde yapıldı. Organizasyona, Keşan protokolünden çok sayıda isim, öğrenci velileri, okul yöneticileri ve öğrenciler katıldı.


Pilav günü etkinliği çerçevesinde okul girişine konulan stantta misafirlere ikram edilen yiyecekler ile birlikte geliri Darüşşafaka Cemiyeti’ne aktarılacak bağış kutusu hazır bulundu. Binaya girenler burada bağışta bulundu.


Geçtiğimiz sene de LÖSEV yararına düzenlenen etkinlilerine devam eden Batı Koleji Kurucu Müdürü Mahmut Kaymaz, misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederken “Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir vakıf seçip ve öğrencilerimize sosyal farkındalık oluşturmak anlamında katkı sağlamak için duyarlılığa davet etmek adına sizleri buraya kadar yorduk. Bir kez daha teşekkür ederim. Umarım bugünkü bağışlarımız doğru öğrencilere ulaşır, hayat bulur.” şeklinde konuştu.

Kaymaz’ın konuşmasının ardından kolejin ortaokul öğrencileri tarafından ritm-dans performansı sergilendi. Öğretmenleri eşliğinde oluşturdukları koreografi ile dans eden öğrenciler, izleyenlerden alkış aldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu