Haberler

2. El Eşya Birimi, yardımları bekliyor

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü, Eski İtfaiye Binası’nın yanındaki Belediye Hizmet Binası’nın 1. katında bulunan Keşan Belediyesi 2. El Eşya Birimi’ni ziyaret etti.
Başkan Helvacıoğlu, vatandaşları bu birime kullanmadıkları her türlü 2. el kıyafet, eşya ve oyuncak bağışında bulunmaya davet etti.

Birimde ihtiyaç sahibi vatandaşlara gerekli kıyafet yardımının yapıldığına dikkat çeken Başkan Helvacıoğlu, “Vatandaşlarımızın kullanmadığı 2. el kıyafetlere bazen başkalarının çok ihtiyacı olabiliyor. Bu nedenle tüm halkımızdan kullanmadığı kıyafetleri ve ev eşyalarını Keşan Belediyesi’nin 2. El Eşya Birimi’ne getirmelerini bekliyoruz. Ayrıca vatandaşlarımız evlerinde bulunan oyuncakları da başka çocukları mutlu etmek adına birimimize bağışlayabilirler. Birimimizde bulunan ve bağışlanan tüm eşyalarımız yıkanıp, ütülenip aynı bir mağaza düzeninde ihtiyaç sahiplerini bekliyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız bu birimimizden ihtiyaçları oranında ücretsiz şekilde yararlanabilirler.” dedi.

Bahar döneminden yaz dönemine geçişin yaşandığı bugünlerde evlerden çıkan ihtiyaç fazlası eşyaların, gittiği yerde çok anlam ve önem kazanabileceğini dile getiren Mustafa Helvacıoğlu, şunları dile getirdi: “Yerimiz Milli Eğitim Müdürlüğü?nün yanında bulunan Eski İtfaiye Binası’nın yanındaki hizmet binamızın 1. katında yer alıyor. Mağaza düzenindeki birimimizde; kazaktan, bluza, mantodan, düğünlerde kullanılabilecek kıyafete, bebek eşyalarından oyuncağa, ceketten pantolona kadar her şey mevcut. Ramazan Bayramı’nda bu birimimize çok iş düşüyor. Vatandaşlarımızın bağışları sayesinde Ramazan Bayramı’nda birçok ihtiyaç sahibi ailenin bayramının mutlu ve huzurlu geçirebileceğine inanıyorum. Gelin bayramda ihtiyaç sahiplerini sevindirelim, çocukların yüzü gülsün. Belediye olarak biz de yardımda bulunacağız.”

2. El Eşya Birimi?ne kıyafet ve eşya bağışında bulunmak isteyenler diledikleri takdirde birime eşyaları bizzat getirebilecekleri gibi 714 11 85 /120 numaralı telefona adres bilgilerini bırakıp eşyaları evlerinden de alınabiliyor.

2. el eşya birimi

2. el eşya birimi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı