Haberler

“Yunuslar” Keşan’da!

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde göreve başlayan Motosikletli Yunus Timleri, donanımlı 2 motosiklet ile bir Komiser Yardımcısı ve 8 Polis Memurunun görevlendirilmesiyle çalışmalarına start verdi.

Önleyici hizmet kalitesinin arttırılması, olaylara daha etkin ve hızlı müdahale etmek amacıyla Keşan ilçe Emniyet Müdürü 2. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet TEKİN öncülüğünde, Devriye Ekipler Büro Amirliği bünyesinde göreve başlayan Motosikletli Yunus Timleri, donanımlı 2 motosiklet ile bir Komiser Yardımcısı ve 8 Polis Memurunun görevlendirilmesiyle çalışmalarına start verdi.
yunuslar keşan'da
Tekin, Keşan’da görev yapacak olan Yunuslar ile ilgili “Keşan İlçemizde halkımızın yoğun bulunduğu yerlerde, okul çevrelerinde ve polis araçlarının giremediği dar sokaklarda gerçekleşmesi muhtemel olayların önüne geçerek asayiş ve narkotik olayları başta olmak üzere, suç işleme niyetinde olanların caydırılması, aranan şahısların yakalanması, meydana gelen olayların en kısa sürüde müdahale edilmesi ve şüpheli şahısların yakalanması niteliğinde görev alacaklar aynı zamanda genel asayiş olaylarına hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ederek şok uygulamalar ile denetimlerini sürdürerek ilçemizdeki güven ve huzur ortamının sağlanmasında önemli görev üstleneceklerdir. İlçemizin huzur ve güvenliğine önemli bir katkısı olacağına inandığımız motosikletli Yunus Timlerimizin kazasız bir şekilde görev yapmalarını ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, Motosikletli Yunus Timlerimize görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

yunuslar keşan'da

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu