Haberler

Yollarda oluşan adım başı çukurlardan kaçış yok!

Keşan’da yağışlarla beraber yollarda çukurlar da meydana geldi. Araç ve yaya geçişini güçleştiren irili ufaklı çukurlar vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.Keşan’da bir süredir devam eden aralıklı yağışlar sebebiyle aşınan yollarda çukurlar oluştu. Araçlarıyla bölgeden geçen sürücülerin zor anlar yaşamasına sebep olan çukurlardan bazılarının daha önceden yama yapılan yerlerde tekrar oluşması dikkat çekerken, yine bu çukurlar da vatandaşlar tarafından oraya getirilen beton ve kilit taş parçalarıyla dolduruldu.


Bazı vatandaşlar ise yola dolgu için konulan büyük taşları, araçlarına zarar geleceği düşüncesiyle araçlarından inip yol kenarına attı.Gerek şehrin ana arterleri, gerekse de ara sokaklarında araç geçişlerini güçleştiren ve zarar veren çukurların bir an önce doldurulmasını talep eden vatandaşlar, yetkililerden ilgi istedi.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı