Haberler

Yol yapım çalışmaları tamamlanan Ahmet Gücüyener Caddesi trafiğe açıldı: “Örnek Bir cadde olacak”

Yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona gelinen Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde bulunan Ahmet Gücüyener Caddesi, 1 Ekim 2020 Perşembe Günü Saat 13.00’te trafiğe açıldı.

Açılış sırasında orada bulunan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları; Yakup Balcı, Nuran Uslu, Mustafa Altay, Ali Yılmaz, Meclis üyesi Sema Kılıç, Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, Temizlik İşleri Müdürü Mücahit Erdoğan yolun Keşanlılara hayırlı olmasını diledi.

Ahmet Gücüyener Caddesi?ni Keşan?a yakışır bir hale getirdiklerini ifade eden Mustafa Helvacıoğlu: “Keşan?ımızın, öncelikli ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yoğun gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda; Keşan’ımızın gelecek yıllarını düşünerek yaptığımız önemli çalışmalara bir yenisini daha ekledik. Bugün; çalışmalarını kısa sürede bitirip vatandaşlarımızın kullanımına açtığımız Ahmet Gücüyener Caddemizdeyiz. Asfaltlama, kaldırım, kent mobilyaları, çöp konteynerleri ve peyzaj düzenlemeleri ile caddemizi Keşan’ımıza yakışır bir hale getirdik. Göreve geldiğimizden bu yana yaptığımız yol ve asfalt çalışmalarında bugün 22. km’ye ulaşmanın da gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımız için de keyifli bir güzergah tasarladık. Ahmet Gücüyener Caddemiz yeni yüzüyle örnek bir cadde olacak.” dedi.

“Bu güzel yollarda hep birlikte yürüyeceğiz”

Ulaşım rahatlığı ve hızlılığını hedeflediklerini belirten Helvacıoğlu konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Bilindiği üzere; trafikte rahatlama sağlamak için önemli adımlar atıyoruz. Ulaşım rahatlığı ile hızlılığını hedeflediğimiz bu caddemizi de bugün hep birlikte kullanıma açtık. Tamamladığımız yollar ile birlikte trafik daha akıcı hale gelecek.
Bu vesileyle; başta bizlere her koşulda inanıp güvenen hemşehrilerime ve Keşan’ın derdini dert edinen herkese teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Ne dedik; <Bu güzel yollarda hep birlikte yürüyeceğiz>Allah yolumuzu açık etsin, Keşan’ımıza hayırlı olsun.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu