Haberler

Yol güvenliği için silip süpürdüler

Keşan’da trafik polisleri buğulanan aynaları sildi, yola saçılan araç parçalarını da trafik güvenliğini tehlikeye atmaması için süpürdü.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği’nde görev yapan trafik polis memurları, sorumluluk bölgeleri dahilinde bulunan; şehir içerisinde ana caddelerde ve karayolları üzerinde gördükleri engelleri yoldan kaldırdılar.
Araçlardan kopan ve yol üzerinde bulunup trafik akışını tehlikeye düşürmesi muhtemel parçaları ve engelleri süpürgeler ile yoldan süpüren polis memurları, aynı zamanda ellerine aldıkları bezler ile de kavşak üzerinde bulunan ve kış şartları sebebiyle buğulanan aynaları da silip görüşe engel olan olumsuzlukları da ortadan kaldırdılar.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına ferdi olarak ilgili kurumların aranmadan, ekip memurları tarafından trafikte oluşabilecek ve güvenliği tehlikeye düşürebilecek durumlara müdahale edildiği belirtildi.


İl

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı