Haberler

Yarı olimpik yüzme havuzu ihalesi gerçekleştirildi

2021 Nisan ayına kadar bitirilmesi hedeflenen proje için Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu: “Yatırımlarımız sadece Keşan’a değil, çevre il ve ilçelere de hitap ediyor. Projemiz hem Keşan’a hem bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Keşan Belediyesi Yarı olimpik yüzme havuzu yapım işi ihalesi gerçekleştiriliyor

KEŞAN Online paylaştı: 7 Eylül 2020 Pazartesi

Keşan Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu işi ihalesi 7 Eylül 2020 Pazartesi Günü gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ihale, saat 11.00’de başladı.

Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır‘ın ihale komisyon başkanlığında gerçekleştirilen ihaleyi; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç ile birlikte izledi.

5 firmanın katıldığı ihale sonrası Keşan’ın vizyonuna değer katacak olan yeni proje hakkında bilgi veren Mustafa Helvacıoğlu: “Yeni haftaya yine Keşan Belediyesi’nin hayırlı bir ihalesi ile başladık. Keşan’ımızın kapalı yarı olimpik yüzme havuzu ihalesini gerçekleştirdik. Bu aşamadan sonra yer teslimi, kabul, askı süreci gibi resmi süreçler başlayacak. Kış boyunca inşaatımız ile meşgul olacağız, her şeyin yolunda gitmesi halinde tahminen açılışımızı 2021’in ilk yarısında gerçekleştireceğiz. Açılışımızın ardından, Keşan kapalı yüzme havuzuna kavuşmuş olacak. Öncelikle Keşan’ a geldiğinde verdiği sözü yerine getirmesinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu‘na, Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal’a, Spor Toto Genel Müdürlüğü?ne, İl Başkanlarımıza, ihaleye katılan 5 firmaya ve bu işte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Yaptığımız yatırımlar sadece Keşan’a değil, çevre il ve ilçelere de hitap ediyor. Bu nedenle projemiz hem Keşan’a hem bölgemize hayırlı olsun.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu