Haberler

Vural, vazgeçmiyor.. “Kararı, 17 Ekim’de AK Partili 400 delege verecek’

17 Ekim 2020 Cumartesi günü 7. Olağan Kongresi ile gerçekleştirilecek olan AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı için, mevcut ilçe başkanı Gürcan Kılınç ile genel merkez tarafından ‘Yola devam’ kararı alınmasının ardından, sık sık aday olacağını yineleyen Adnan Vural, kongrede aday olacağını ve geri atmayacağını söyledi.

“Yine de adayım”

AK Parti Genel Merkezi’nin, Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile devam kararı ile ilgili olarak konuşan Adnan Vural “Genel merkez Gürcan Kılınç‘tan yana devam kararı almış, ben de delegelerin kullanacağı oya saygılıyım ve yapılacak kongrede adayım. Devam edeceğim. Bundan sonra Kılınç bir yönetim yapacak ben de bir tane yapacağım ve seçimlere öyle gireceğiz.” şeklinde konuştu.

“Diğer 11 aday nerede?”

Bunun yanında kendisi ve Kılınç haricinde ismi geçen diğer 11 aday konusunda veryansın eden Vural, “Toplamda 13 adaydık, bu haberden sonra bir tanesi daha yok şimdi.” diyerek şu ifadeleri kullandı. “Hepsi gitti, dağıldı. Hiçbirinden ses çıkmıyor şimdi adaylık konusunda. Bir tanesi de ‘Ben adayım’ diyemiyor.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu