Haberler

Vatandaş duyarlı davranmayınca Belediye bankları kaldırdı

Türkiye’de yayılmaya devam eden ve şimdiye kadar 4 kişinin hayatına mal olan corona virüs tehlikesine karşı, Keşan?da alınan tedbirleri kapsamında parklarda bulunan banklar kaldırıldı.

Özellikle en yüksek risk grubu olan 65 yaş ve üstü kişiler, salgın öncesi gündelik hayatlarında olduğu gibi, park ve meydanlara oturup, burada zaman geçiriyor ve bu sırada topluluk haline yakın mesafelerde bulunup kendilerini ve çevrelerindekileri riske atıyorlardı.
Yetkililerin yaptığı tüm uyarılarına rağmen evlerinde durmayan ve canları sıkıldığı için dışarı çıkan vatandaşların oturmaya devam etmeleri üzerine banklar, belediye ekiplerince sökülerek bulundukları yerlerden kaldırıldı.


Cumhuriyet Meydanı’nda işlemlere başlayan ekiplerin bankları sökmeleri sırasında dahi bazı vatandaşların hala banklara oturmaya devam ettikleri, sonrasında da çevredeki duvarların üzerine oturmaya çalıştıkları gözlendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı