AsayişGündem

Uzunköprü’de bir evde ölü bulunan aile üyelerinin cenazeleri toprağa verildi

Edirne’nin Uzunköprü ilçesine bağlı Elmalı köyünde vahşice katledilerek evlerinde ölü bulunan dede, baba, anne ve oğulun cenazeleri defnedildi.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morgundan alınan Mehmet (76), Mehmet (55), Filiz (47) ve Anıl Güner’in (26) cenazeleri Elmalı köyü camisine getirildi.

Öğle vakti kılınan cenaze namazı sonrası Güner ailesinin fertlerinin cenazeleri gözyaşları arasında köy mezarlığında yan yana dualarla toprağa verildi.

Cenazeye Güner ailesi ve yakınları katıldı.

“1 milyonum vardı altın yaptım”

Aileden dün aileden haber alınamaması üzerine vatandaşlar, durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haber vermiş, jandarma eşliğinde eve giren sağlık ekipleri Mehmet, Mehmet, Filiz ve Anıl Güner’i hareketsiz olarak yerde yatarken görmüş, bu kişilerin öldükleri tespit edilmişti.

Edirne Valiliğinin yazılı açıklamasında, olay yerinde bir adet tabanca ve av tüfeği bulunduğu, konuyla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtilmişti.

Öte yandan Güner ailesinin ön otopsi raporu tamamlanırken iddialara göre, Anıl Güner’in yüzünün kesici aletle defalarca canice kesildiği, diğer aile bireylerinin de silahla başından vurulduğu öğrenildi. Öldürülen Anıl Güner’in olaydan önce köy kahvesinde “1 milyonum vardı, altın alıp yatırım yaptım. Paramla yeni yatırımlar yapacağım” dediği de köy halkı arasında konuşuluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu